Vyberte stranu

O NÁS

O PARALLAXIS

PARALLAXIS je spoločnosť zamestnávajúca skúsených aplikačných architektov, analytikov a vývojárov, ktorá chce profesionálnym a inovatívnym spôsobom dodávať a ponúkať na trh riešenie postavené na Salesforce ekosystéme . Dodávame projekty,služby a riešenia, ktoré dokážu zákazníkovi v krátkom čase prinášať merateľné pridané business hodnoty a zabezpečovať dynamický rozvoj zákazníckeho biznisu.

V Parallaxis sa sústreďujeme na navrhovanie a implementovanie riešení na platforme Salesforce, ktorá je číslo 1 v CRM na svete.

Filozofia Salesforce spočíva v tom, aby boli Salesforce riešenia ako také a ako aj Salesforce CRM systémy, modulárne, jednoduché, moderné a zastrešujúce všetky oblasti – marketing, predaj, komunikácia so zákazníkmi, integrácia na zákaznícke informačné zdroje  a služby a analytiku, použitie riešenia Salesforce ako integračnú platformu.

Sústreďujeme sa aj na vývoja úpravyinfromačných systémov, špecifických a mobilných aplikácií na mieru zákazníka a v zmysle požiadaviek zákazníka v súvislosti s implemetáciou riešení Salesforce. Náše špecifické riešenia pre zákazníka sú postavené hlavne na technológiách Java (J2EE, JavaCard, SpringFramework, Hibernate, Apache Maven, Angular a iných) .

Náš tím sa špecializuje na riešenia kritických business požiadaviek, projektov a problémov, s ktorými sa stretávajú naši klientia flexibilným spôsobom dokáže reálne uvedené projekty zákazníkovi dodať.

Parallaxis je spoločnosť, ktorá sa sústreďuje na riešenia od spoločnosti Salesforce v celej šírke portfólia produktov a služieb Salesforce a nielen CRM s reálnou schopnosťou dodávať komplexné projekty aj s dátovou integráciou a integráciou na existujúce zákaznícke ERP, respektíve zákaznícke informačné zdroje a to vzhľadom na personálne zdroje, ktorým Parallaxis disponuje. Pôsobíme nielen na Europskom trhu, ale dodávame naše služby aj mimo Európsky trh.